Autolakýrník

Místo výkonu práce: Ford Kačmáček, U Okruhu 587, Praha-západ - Vestec
Nástup: ihned

Pracovní náplň

  • lakýrnické práce
  • montážní a demontážní práce

Požadujeme

  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Praxe a zkušenosti v oboru výhodou
  • Schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro pořádek, spolehlivost

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci s možností seberealizace v partě lidí, co tě vždy podpoří
  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní a silné české rodinné firmě
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Firemní oblečení
  • Káva a nápoje na pracovišti
  • Pravidelné firemní akce
  • Termín nástupu – ihned nebo dle dohody
Vloženo: 2. 1. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.