Karosář

Místo výkonu práce: BRNOCAR a.s., Palackého třída 155, Brno
Nástup: ihned

Pracovní náplň

  • provádí demontáž a montáž jednotlivých skupin a podskupin a částí motorových vozidel
  • opravuje a provádí úpravy jednotlivých částí karoserie, nanášení základních antikorozních nátěrů,
  • opravuje drobných poškození laku karoserií a skříní vozidel
  • provádí opravy poškozených míst zavářením, vyrovnáváním a broušením
  • montuje příslušenství a doplňky karoserií a skříní vozidel.

Požadujeme

  • Praxe a vyučení v oboru
  • Schopnost týmové práce
  • Spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení včetně motivačních bonusů
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Firemní benefity
Vloženo: 30. 1. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.