Lakýrník

Místo výkonu práce: Auto Palace Spořilov s.r.o., Na Chodovci 2457/1, Praha 4
Nástup: Ihned

Pracovní náplň

Autolakýrník u nás dělá svou práci od A až do Z, tedy příprava dílu na lak až po vlastní lakování a maskování. Takto vymazlený díl poté ocení váš kolega – karosář, který čtyřkolového mazlíčka vrátí do původního/ne-li lepšího stavu majiteli. NAVÍC – Auto Palace Spořilov je certifikovanou lakovnou všech našich značek, takže máte jedinečnou možnost naučit se jejich postupy a technologie.

Oceníme u nás i zájemce o pozici lakýrník - přípravář a nebo pokud jste na začátku kariéry a chcete se stát ostříleným profíkem, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje lakýrnické práce.

Požadujeme

Nabízíme

  • Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví ve firmě, kde vládne přátelská atmosféra
  • Férové mzdové ohodnocení (dle odevzdané práce, tedy je to ve Vašich rukou)
  • Měsíční příspěvek na benefitní kartu
  • Možnost MultiSport karty
  • Vstupenky na akce, jejímž jsme sponzorem / partnerem
  • Pracovní oděv, který Vám pravidelně vyčistíme
  • Příspěvek na stravování
  • Pojistku "blbostku"
  • Osobní růst - pravidelná odborná školení
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Po roce zaměstnání 5. týden dovolené
  • Využít můžete také slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží

Jaký bude Váš tým?

Tým je rozdělený na dvě party po třech autolakýrnících, které si střídají pracovní místa ve směnách. V čele každého týmu stojí mistr a tomu všemu velí Tomáš, horkokrevný srdcař, šéf klempírny a lakovny. Každý z těchhle chlapíků své pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie laku. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.
Vloženo: 7. 2. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.