Mechanik

Místo výkonu práce: auto MOTOL BENI a.s., Severní 321, Praha-západ - Ořech
Nástup: ihned

Pracovní náplň

  • provádění servisních úkonů podle zakázkového listu
  • diagnostika a identifikace event. závad vozidla

Požadujeme

  • odborné vyučení v oboru bez maturity
  • praxe v oboru výhodou
  • aktivní přístup k práci, technické myšlení a zručnost
  • řidičský průkaz min. sk. B
  • odolnost vůči stresu a zvládání pracovního tempa
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
  • práci s nejmodernější automobilovou technikou
  • odborná školení s certifikací Ford
  • přátelský kolektiv a práci v příjemném, moderním prostředí
  • příspěvek na stravování - stravování v závodní jídelně
  • kartu do sportovního zařízení JEREMI
  • práci na plný úvazek s nástupem ihned
Vloženo: 11. 12. 2023
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.