Logistik náhradních dílů

Místo výkonu práce: FORD MOTOR COMPANY s.r.o., Karolinská 654/2, Praha
Nástup: ihned

Pracovní náplň

  • Komplexní zodpovědnost za dodávky náhradních dílů dealerům Ford, vč. poskytování relevantních informací a technické podpory
  • Koordinace logistiky a procesu fakturace dílů, spolupráce s logistickým partnerem v celních otázkách
  • Komunikace s týmem centrálního skladu dílů a včasné řešení dealerských reklamací a stížností
  • Správa vratných dílů, posuzování dealerských požadavků, příprava podkladů pro fakturace, zasílání požadavků na kontrolu skladu
  • Podpora při zajištění dílů v rámci evropské dealerské sítě Ford v případě nedostupnosti dílu z centrálního skladu
  • Sledování limitů pro objednávky dílů, podpora při hodnocení plnění servisních cílů
  • Koordinace programu zpětného odběru baterií, další zodpovědosti v oblasti ŽP
  • Implementace nových lokálních i centrálních programů ve svěřené oblasti
  • Správa CoC dokumentů a potvrzení technických dat pro individuálně dovezená vozidla; poskytování dalších certifikací (např.: spotřeba, hmotnosti, rozměry atd...).

Požadujeme

  • min. SŠ s maturitou
  • alespoň tříletou zkušenost v automotive, nejlépe v oblasti logistiky/aftersalesu
  • perfektní znalost češtiny a pokročilou angličtinu slovem i písmem
  • znalost ESG legislativy výhodou
  • pečlivost, schopnost dotahovat věci a stanovit si priority
  • velmi dobré prezentační a vyjednávací dovednosti, přesvědčivost, umění naslouchat
  • znalost reportovacích nástrojů, MS Office pokročile
  • samostatnost, pracovitost, ochota se učit a rozvíjet
  • schopnost pracovat pro tým i jako jeho součást

Nabízíme

  • přátelský tým a kolektiv, který je vždy připraven pomoci, to vše v moderním zázemí a atraktivní lokalitě v Karlíně
  • příležitost pro využití a rozvoj vašich znalostí, dovedností a talentu v rámci jedné z největších automobilek světa
  • možnost podílet se na zvyšování spokojenosti zákazníků Ford
  • po zapracování možnost částečného výkonu z domova
  • odpovídající mzdové ohodnocení včetně balíčku atraktivních benefitů
Vloženo: 26. 4. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.