Automechanik

Místo výkonu práce: MNC Auto a.s., Nemanická 1/446, České Budějovice
Nástup: ihned

Pracovní náplň

Co od Vás očekáváme:
  • ​Rozumíte si s auty – údržbové, kontrolní a seřizovací práce zvládáte bez problému sám.
  • Máte za sebou i složitější montáže příslušenství.
  • Zvládáte komplexnější opravy, výměny celých komponentů a agregátů (motor, převodovka).
  • Troufnete si sám na diagnostikování běžných závad a jejich opravu.
  • Orientujete se v elektrických schématech při zjišťování vady.

Požadujeme

Čím nás ještě potěšíte:

  • Práci kolem aut máte rád, i za použití IT nástrojů.
  • Chcete být skvělým automechanikem, nebo jím dokonce už jste.
  • Aktivně se zajímáte o nové technologie, technika Vám není cizí.
  • Jste zručný a rád se stále zlepšujete.

Nabízíme

  • Jsme stabilní firma, která platí včas a podle jasně daných pravidel.
  • Práce v autorizovaném servisu ve firmě, která zaměstnává lidi už 30 let.
  • Transparentní a neustálý kariérní růst.
  • Jednáme fér a na rovinu – vážíme si, že věnujete čas právě naší firmě.
  • Věnujeme se Vašemu zaškolení – profíkem se nerodíte, tím se u nás stáváte.
  • Mzdové rozpětí je široké, plat podle dovedností a výkonu 30-60.000Kč.
  • Mzdu v zácviku u juniorních mechaniků garantujeme.
Vloženo: 11. 12. 2023
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.