Recepční

Místo výkonu práce: CARent, a.s., Bělohorská 46, Brno
Nástup: ihned

Pracovní náplň

Chceš se stát nepostradatelným členem našeho CARent týmu?

Jsme společnost, která je na trhu více než 20 let. Svým klientům nabízíme služby v oblasti prodeje a servisu nových i zánovních vozů značky Ford. Všechny doplňkové služby u nás najdeš pod jednou střechou. Aby o zákazníka bylo skvěle postaráno hned od jeho příchodu na showroom, je pro nás velmi důležitá pozice:

RECEPČNÍ V AUTOSALONU

Jsi energický a rád komunikuješ s lidmi?
Baví Tě různorodá administrativa?
Nerozhodí Tě, když děláš více úkolů najednou?
Jsi usměvavý a ochotný pomáhat zákazníkům a kolegům?

Tak přijď k nám a staň se novým členem našeho CARent týmu.

Co u nás budeš dělat:

  • zajišťovat kompletní chod recepce a administrativu s tím spojenou
  • pečovat o příchozí zákazníky
  • třídit a evidovat poštu, archivovat dokumenty
  • komunikovat se zákazníky a kolegy

Další informace
Jedná se o dlouhodobou brigádu vhodnou především pro studenty VŠ.

Pokud Tě naše nabídka zaujala a chceš patřit do našeho týmu, pak pošli svůj stručný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu [email protected] nebo zavolej na tel.: 725 765 830.

Požadujeme

Co budeš potřebovat:

  • dobrou komunikaci a asertivní jednání
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • znalost AJ, případně NJ

Nabízíme

Proč u nás budeš spokojený/á?

  • zdokonalíš své komunikační schopnosti
  • naučíš se spoustu nových věcí
  • zodpovíme Ti jakýkoliv dotaz a rádi Ti s čímkoliv pomůžeme, avšak očekáváme i aktivitu z Tvojí strany
  • staneš se důležitou součástí naší firmy
  • vítáme každý dobrý nápad na zlepšení či urychlení práce
  • zažiješ skvělé zážitky na společných firemních akcích

 Pokud Tě naše nabídka zaujala a chceš patřit do našeho týmu, pak pošli svůj stručný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu [email protected] nebo zavolej na tel.: 725 765 830.

Vloženo: 9. 1. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.