Mistr dílny

Místo výkonu práce: MNC Auto a.s., Nemanická 1/446, České Budějovice
Nástup: ihned

Pracovní náplň

- Zajištění hladké komunikace a spolupráce mezi dílnou a týmem přijímacích techniků.
- Rozvoj týmu, předávání zpětné vazby do týmu a hodnocení podřízených.
- Řešení výkonu mechaniků, hlídá dodržení termínů zadaných prací a zajištění, aby byla plně využita kapacita dílny.
- Zajištění revizí, školení, vybavení dílny, odvoz odpadů apod.

Požadujeme

- Technické vzdělání, nutná praxe v autoopravárenství – mistr musí být schopen radit i zkušeným automechanikům, když potřebují.
- Orientace na zákazníka, neustálá komunikace ke všem členům týmu.
- Manažerské dovednosti – schopnost vést tým lidí k jednotnému cíli.
- Pokročilá znalost práce s PC, řidičák sk. B, otevřenost novým technologiím.
- Znalost náplně práce automechanika, aby ji mistr mohl správně hodnotit.

Nabízíme

- Stabilního zaměstnavatele, který je na trhu již 30 let a neustále se rozšiřuje.
- Práci, kde vidíte výsledky za sebou každý den, v podobě opravených vozů předaných spokojeným zákazníkům.
- Profesní rozvoj a možnost se stát profíkem v oboru – kariérní růst je u nás běžná věc, stávající vedoucí přestoupil na jiné místo v rámci holdingu, kde se chtěl rozvíjet.
- Mzdové rozmezí 45 – 47.000,- Kč.
Vloženo: 14. 3. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.