Vedoucí prodeje nových vozů

Místo výkonu práce: Louda Auto a.s., Českobrodská 41, Praha 9 – Dolní Počernice
Nástup: ihned

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného leadera pro náš tým prodejců. Získáte možnost vést vlastní prodejní tým, podílet se na obchodních výsledcích společnosti a být součástí atraktivního oboru

Povedete prodejní tým – nejdůležitějšími ukazateli pro Vás budou spokojení zákazníci, obrat, produktivita práce, však víte...
Úzká spolupráce s kolegy ze servisu, skladu, marketingu atp.
Vybudujete nové obchodní vztahy
Získáte zkušenosti v oblasti prezentace a prodeje vozů, doplňků, finančních produktů a pojištění
Čekají Vás i kreativní a marketingové aktivity, akce, veletrhy…každý dobrý nápad vítáme
Projdete propracovaným systémem školení a stanete se tak skutečným odborníkem

Požadujeme

Máte ukončené SŠ/ VŠ vzdělání
Jste velkým fanouškem vozů

Zajímají Vás novinky na trhu a chcete se detailněji seznámit s jednotlivými modely a historií značky
Zároveň jste ale obchodník
Máte obchodní talent a zákazník je pro Vás vždy na prvním místě.
Máte chuť své dosavadní zkušenosti předávat dál, vést a motivovat vlastní tým a dosahovat stále lepších výsledků
Řidičský průkaz sk. B je nutností
A v neposlední ředě chcete být součástí sehrané party :-)

Nabízíme

Kariéru v atraktivní oblasti prodeje nových vozů u jednoho z největších dealerů
Zázemí, stabilitu, růst, finanční a obchodní sílu
Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
Garantovaná mzda + progresivní odměny a provize dle pracovního výkonu
Benefity (služební vůz, MultiSport karta, 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, mobilní telefon, firemní stravování, firemní rekreační zařízení na horách a jiné)
Propracovaný systém vzdělávání
Vloženo: 28. 6. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.