Produktový manažer

Místo výkonu práce: FORD MOTOR COMPANY s.r.o., Karolinská 654/2, Praha
Nástup: 1.10.2024

Pracovní náplň

Co vás u nás čeká:

- zodpovědnost za kompletní produktovou péči o přidělené modely užitkových vozů značky Ford
- implementace centrální cenové a produktové strategie na český trh, spoluzodpovědnost za prodejní výsledky svěřeného portfolia
- lokalizace produktové literatury, zodpovědnost za aktuálnost, úplnost a integritu dat v interních systémech i na webu
- monitoring konkurence a kalkulace programů na podporu prodeje užitkových vozů
- komunikace vůči dealerské síti, podpora při přípravě a realizaci produktových školení, lokalizace obsahu produktových e-learningů
- spolupráce s dalšími odděleními (prodej a fleet, servis a poprodejní služby, financování, PR) na rozvoji užitkových vozů Ford na českém trhu

Požadujeme

Co očekáváme my od vás:

- minimálně 5letou praxi v produktovém marketingu (příp. prodeji)
- zkušenost v automobilovém průmyslu, nejlépe v oblasti LCV
- anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni
- velmi dobrou znalost českého jazyka z hlediska gramatiky i stylistiky
- technicky orientovanou osobnost, s citem pro detail a zaměřením na výsledek
- silné strategické a analytické myšlení, prezentační a argumentační dovednosti schopnost prioritizovat a dotahovat věci do konce

Nabízíme

- práci v přátelském kolektivu s lidmi, na které je spolehnutí
- stabilní tým, který se vzájemně respektuje a podporuje
- možnost vlastní realizace a rozvoje silného brandu
- o zapracování nabízíme možnost částečného výkonu práce z domova
- příjemné pracovní prostředí poblíž centra Prahy
- osobní rozvoj, prostor pro další růst
- odpovídající platové ohodnocení, bohatý benefitní program

Smlouva na dobu určitou, min. 2 roky, s možností dalšího prodloužení

Vloženo: 18. 9. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.