Koordinátor technické podpory a školení

Místo výkonu práce: Technické školicí centrum, Toužimská 856, Praha - Letňany
Nástup: ihned

Pracovní náplň

Vaším cílem bude poskytovat technickou podporu servisním partnerům Ford a koordinovat náš malý, ale důležitý tým technických inženýrů, školitelů a garančních specialistů.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Vedení, podpora a rozvoj 5členného týmu specialistů pro oblast technické podpory, technického školení a záručního servisu
  • Nastavení a realizace plánu technického školení pro pracovníky dealerství Ford, koordinace Technického školicího střediska Ford
  • Poskytování poradenství a technické podpory dealerům při posuzování a řešení složitých technických případů a záručních i nezáručních oprav (vzdálená podpora i přímo v dealerstvích)
  • BEV/EV – zaměření na podporu dealerů v oblasti oprav BEV/EV, monitorování související legislativy a zapracování do technických postupů a materiálů, další ad hoc podpora a technické poradenství BEV/EV
  • Optimalizace a zefektivnění technických procesů v dealerské síti
  • Odpovědnost za koordinaci svolávacích akci a programu Speciálního nářadí a přípravků

Požadujeme

Co od vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření (strojní/elektro)
  • Výbornou znalost českého a anglického jazyka, včetně použití odborné terminologie
  • Vysokou úroveň technických znalostí a dovedností, zejména schopnost analyzovat a řešit složité a komplexní technické problémy, používat diagnostické nástroje a zařízení, znalost BEV/EV technologií
  • Relevantní zkušenosti v technické/poprodejní oblasti automotive, praxe technického školitele je vysoce vítána
  • Manažerské kompetence, schopnost pracovat pro tým i jako součást týmu
  • Ochota cestovat v rámci České republiky

Nabízíme

Můžeme nabídnout:

  • Výjimečnou příležitost podělit se o svoje zkušenosti s týmem zkušených a nadšených expertů a podporovat je na cestě k dosažení stanovených cílů
  • Hybridní pracovní systém (částečný výkon práce z domova)
  • Atraktivní pracovní lokality - Karlin & Letňany
  • Neformální, přátelská a otevřená kultura;  skvělý tým automobilových srdcařů a profesionálů
  • Zajímavé finanční ohodnocení a balíček benefitů (stravenkový paušál, dovolená navíc, sick days, penzijko, flexipassy, Multisportka,...)
  • Služební auto & mobilní telefon i soukromému užití
Vloženo: 17. 1. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.