Asistent servisu

Místo výkonu práce: Auto Palace Spořilov s.r.o., Na Chodovci 2457/1, Praha 4
Nástup: Ihned

Pracovní náplň

Práci máme dost pestrou a zajímavou, proto hledáme parťáka, který se nebojí práce, baví ho každodenní kontakt s lidmi a uvítá pracovat dynamickém automobilovém odvětví.

Co bude Vaším úkolem?

  • objednávání klientů na servis
  • řešení požadavků klientů
  • reporting
  • následná zákaznická péče - např. kontaktování klienta po provedeném servisu
  • administrativní činnost spojená s činností oddělení či značek

Požadujeme

Jaký by náš kandidát měl být?
  • pečlivý, zodpovědný se smyslem pro detail
  • technicky zdatný a připravený se denně učit něco nového
  • člověk, který rád komunikuje ať již s kolegy či se zákazníky
  • organizačně schopný
  • se středně pokročilou znalostí PC (prioritou je Excel)

Nabízíme

  • motivující férové finanční ohodnocení
  • stravenkový paušál (99,-/den)
  • 5. týden dovolené po prvním roce v zaměstnání
  • neformální kulturu a přátelský kolektiv, který Vás nikdy nenechá ve štychu
  • zázemím dynamické nadnárodní společnosti se silným postavením na automobilovém trhu
  • příspěvkem do zaměstnanecké kafeterie (na Vaše sportovní, kulturní a relaxační aktivity; 6 000,- ročně)
  • slevu na firemní výrobky a služby
  • vydařené firemní akce
  • možnost zajištění karty MultiSport
Vloženo: 7. 2. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.