Přijímací technik / Servisní poradce

Místo výkonu práce: Auto Palace Spořilov s.r.o., Na Chodovci 2457/1, Praha 4
Nástup: Ihned

Pracovní náplň

Budete kompletně zajišťovat servisní zakázky od samotného přijmu vozu až do konečného uzavření zakázky předáním vozu zákazníkovi. Automobil je pro zákazníky nezřídka platným členem rodiny a to je třeba mít vždy při jednání s ním na paměti. Mezi Vaše hlavní činnosti bude patřit:
  • příjem vozidel do servisu a jejich předání po prohlídce/opravě
  • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • tvorba servisních zakázek
  • odpovědnost za dodržování termínů
  • předání práce na dílnu + koordinace práce na dílně
  • fakturace zakázek
  • komunikace se zákazníky během opravy vozu
  • u pojistných událostí dodání podkladů na pojišťovny komunikace s pojišťovnou
  • práce ve firemním systému Navision

Požadujeme

Technické myšlení, otevřená mysl, ochota tvrdě na sobě pracovat a věci neustále posouvat kupředu jsou základ a maturita/nebo předchozí praxe na pozici a řidičský průkaz sk. B jsou podmínkou.

Nabízíme

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Finanční ohodnocení si do velké míry ovlivníte Vy sám/sama, protože část výplaty tvoří odvedené hodiny práce na Vašich zakázkách + prodej dalších služeb a příslušenství. Samozřejmostí je měsíční příspěvek (celkem 6000 ročně) do zaměstnanecké cafeterie a sleva na firemní zboží a služby. Stravování Vám zajistí naše firemní jídelna - samozřejmě máte stravenkový paušál. Pracovní stejnokroj od nás samozřejmě dostanete a i Vám jej vyčistíme a nažehlíme.  Pojistku "blbostku" Vám také zařídíme. 

Cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.
Vloženo: 7. 2. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.