Mechanik

Místo výkonu práce: AUTO IN s.r.o., Podhoří 361/2, Ústí nad Labem
Nástup: ihned

Pracovní náplň

Údržba, oprava a seřizování motorových vozidel

Požadujeme

Výuční list v oboru autoelektrikář výhodou
Řidičský průkaz sk. B
Uživatelské znalosti PC
Zájem o vzdělávání v oboru
Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost
Kolektivní spolupráce

Nabízíme

5 týdnů dovolené
finanční odměna za významné jubileum
Multisport karta
Rizikové životní pojištění
volné vstupy do AQUAPALACE Čestlice
Zázemí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
Zajímavé mzdové podmínky
Zajištění průběžného vzdělávání
Dotované závodní stravování
Práce na plný úvazek
Firemní akce
Vloženo: 14. 2. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.