Asistent marketingu

Místo výkonu práce: FORD MOTOR COMPANY s.r.o., Karolinská 654/2, Praha
Nástup: 10.6.2024

Pracovní náplň

- příprava a kontrola produktových podkladů pro pdf ceníky a interní systémy společnosti
- komunikace s dealery, zprostředkování odpovědí na dotazy, samostatné řešení jednodušších případů
- korektury a dílčí překlady katalogů, e-learningových školení a dalších produktových materiálů
- průběžná kontrola www.ford.cz, příprava podkladů pro webové stránky
- komunikace s marketingovými agenturami
- administrativní podpora členů týmu

Požadujeme

- SŠ s maturitou, práce je vhodná pro studenty VŠ s větší časovou flexibilitou
- velmi dobrou znalost českého jazyka – korektury textů
- anglický jazyk slovem i písmem
- předcházející praxi v administrativě, zkušenosti z oblasti marketingu vítány
- bližší vztah k automobilové oblasti
- zodpovědnost a motivaci k dlouhodobější spolupráci
- schopnost komunikace na různých úrovních
- pečlivost, svědomitost, samostatnost, smysl pro detail

Požadavek možnosti dlouhodobější spolupráce.

Nabízíme

- flexibilní pracovní dobu
- práci ve skvělém a přátelském kolektivu, ve kterém panují neformální vztahy
- možnost podílet se na fungování velké nadnárodní korporace
- moderní a příjemné pracovní prostředí
- odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího růstu

Práce na DPČ
Hybridní způsob práce - po zapracování možnost částečného výkonu práce z domova.

Vloženo: 21. 5. 2024
V případě zájmu vyplňte prosím kontaktní údaje
a přiložte životopis:
Vložit životopis / přílohu
* Odeslání přílohy: doc, docx, pdf, max. 5 MB

Zpracování osobních údajů.
Odesláním souhlasíte, aby společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích, a to jen v souvislosti s vaším zájmem o zde nabízenou volnou pracovní pozici. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat, to bez omezení a bez udání důvodu, na adrese [email protected] nebo FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8.